Ervaar het beste van Lower Manhattan
Bezoek twee van New Yorks beste attracties: Het Vrijheidsbeeld en 9/11 Memorial.
De tour start al vroeg bij Battery Park. Met prioriteits toegang ben jij een van de eerste aan boord van de boten richting Liverty Island. Eenmaal aangenomen begeleid jou gids jullie over het eiland richting Statue of Liberty, het Vrijheidsbeeld. Tijdens de rondleiding krijg je toegang tot de statue pedestal die jou toegang geeft dichtbij het beeld te komen dan standaard gasten.
Terug bij de ferry dan gaan jullie door naar Ellis Island. Hier krijgen jullie een rondleiding door het fantastische tentoostellingen van Ellis Island Museum, die antwoorden op alle vragen bieden. Hier eindigt het eerste deel van de tour. Je krijgt dan ongeveer 2-2.5 uur de tijd voordat het volgende deel van de rondleiding begint van Lower Manhattan.
Neem de ferry terug naar Battery Park (inbegrepen in de prijs) en ga ergens heerlijk lunchen voordat het tweede deel van de tour start in de namiddag.
In de namiddag ontmoeten jullie de ervaren gids bij de St. Pauls Chapel. Dit is waar de mensen zich verzamelden na de aanslag om te wachten voor nieuws over hun dierbaren, om te rouwen, om te bidden en om elkaar bij te staan. De muren hangen nog steeds vol met ontroerende hangemaakte herdenkingen. Bezoekers worden iedere keer weer aan het feit herinnernt dat het niet alleen om een globale en politieke gebeurtenis ging, maar ook om het tragische verlies dat duizende mensen in New York hebben moeten beleven.
Het laatste deel van de tour is het 9/11 Memorial. Een wonderbaarlijke plek waar de overgebleven voorwerpen van de aanslag worden opbewaart. Dit is een plek dat iedereen op eigen tempo moet beleven aangezien het een nogal emotionele ervaring kan zijn. Daarom is dit ook het einde van de tour. De gids zal ervoor zorgen dat iedereen zijn toegangskaartje krijgt zodat jullie zelf niet in de rij hoeven te staan.